Życzenia dla wszystkich Mam!

Z okazji Dnia Matki wszystkim mamom życzymy pięknych, dobrych, zaczytanych i zdrowych chwil.

Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku otwarcie na nową osobę i pewność że za chwilę dziecko – ukształtowane przez Was zacznie się oddalać, by pójść swoja drogą.

Dlatego drogie Mamy, umilajcie sobie chwile z Waszymi dziećmi, czytając im i rozbudzając ich wyobraźnię. Czytajcie by zapomnieć o codziennych troskach! Czytajcie by wychować nowe pokolenie poetów.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku zaprasza wszystkie Matki przeżywające już syndrom opuszczonego gniazda, wszystkie Matki, które na chwilę chciałyby przenieść się do świata fantazji i wszystkie przyszłe Mamy do odwiedzenia naszej Książnicy.

Drogie Mamy czekają na Was same nowości rynku czytelniczego.