Przygotowanie do remontu w Sypniewie.

Filię naszej biblioteki w Sypniewie czeka gruntowny remont. Za kilka miesięcy czytelnicy będą wypożyczać książki w nowych – bardziej komfortowych warunkach. Do tego czasu filia więcborskiej książnicy w Sypniewie, będzie nieczynna. Czytelników zapraszamy do Więcborka. Możecie tam nie tylko oddać książki wypożyczone w Sypniewie, ale także korzystać z wypożyczalni głównej. Zapisanie się trwa tylko kilka minut, potrzebny jest wyłącznie dowód osobisty.

Tymczasem my nie zwalniamy tempa. Udało się bowiem rozwiązać problem składowania księgozbioru, należącego do filii w Sypniewie. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania Panu Marianowi Basa Dyrektorowi Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie. Pan Dyrektor udostępnił nam, bezpłatnie, pomieszczenia na terenie swojej placówki. Przenieśliśmy tam zapakowany księgozbiór oraz regały biblioteczne.

Cała akcja była niezwykłym przedsięwzięciem logistycznym i co ważne, udało się ją przeprowadzić w ciągu jednego dnia. Zapakowane wcześniej książki, przetransportowaliśmy na plac przy szkole, a następnie umieściliśmy na trzecim piętrze w Internacie Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego w Sypniewie.

Dziękujemy także Urzędowi Miejskiemu w Więcborku. Bez pomocy pracowników z tej instytucji nie byłoby szans na zakończenie całej pracy w tak krótkim czasie.

Szanowni Czytelnicy z Sypniewa i okolic, żywimy nadzieję, że odwiedzicie nas w Więcborku. Możecie to zrobić codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Biblioteka główna znajduje się przy ulicy gen. J. Hallera 22.


 


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku
ul. Gen. Hallera 22
89-410 Więcbork
Tel. 52 389 86 22

e-mail: bibliotekawiecbork@wp.pl
Strony internetowe związane z bibliotekarstwem, literaturą, edukacją i kulturą
Polecane strony:
www.wiecbork.eu

Licznik odwiedzin: 219812