Czasowe zamkniecie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Więcborku oraz jej filii w związku z koronawirusem

Szanowni Państwo!

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zamknięciu instytucji kultury, w tym bibliotek publicznych od 12 marca bieżącego roku, na minimum 2 tygodnie, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku informuje, że Biblioteka Główna w Więcborku oraz filie w Runowie Krajeńskim i Sypniewie będą nieczynne od 12 marca do 25 marca 2020.

Termin zwrotu wypożyczonych materiałów bibliotecznych przypadający na dni 12.03.20-25.03.20. zostanie automatycznie przedłużony o 14 dni.